Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
Детски хеланки
Код на производ:
(CHA221G301-01)
CHAMPION

CHAMPION Girls Cute

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION GIRLS CUTE се детски хеланки за девојчиња кои носат целодневна удобност. Изработени се од мек памук кој обезбедува неверојатна удобност при контакт со кожата. Мал додаток на еластин обезбедува одлично вклоување и го спречува нивното непотребно поместување. Еластичниот појас е тука за да го олесни поставувањето и персонализирањето на овие хеланки. На левата ногавица има голем вертикален CHAMPION натпис, а мал дискретен, на левата страна под половината, што јасно ја покажува припадноста на брендот. Лесно се вклопуваат во останатиот дел од гардеробата, а бројот на комбинации е навистина голем. Со купување на овие хеланки, поддржувате одржливо производство на органски памук. Спецификација: Хеланки за девојчиња Состав: 95% памук и 5% еластин CHAMPION графика по должината на ногата и под половината Еластичен појас.
Подетално

CHAMPION GIRLS CUTE се детски хеланки за девојчиња кои носат целодневна удобност. Изработени се од мек памук кој обезбедува неверојатна удобност при контакт со кожата. Мал додаток на еластин обезбедува одлично вклоување и го спречува нивното непотребно поместување. Еластичниот појас е тука за да го олесни поставувањето и персонализирањето на овие хеланки. На левата ногавица има голем вертикален CHAMPION натпис, а мал дискретен, на левата страна под половината, што јасно ја покажува припадноста на брендот. Лесно се вклопуваат во останатиот дел од гардеробата, а бројот на комбинации е навистина голем. Со купување на овие хеланки, поддржувате одржливо производство на органски памук.
Спецификација:

 • Хеланки за девојчиња
 • Состав: 95% памук и 5% еластин
 • CHAMPION графика по должината на ногата и под половината
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • 12.05.2022. 22:30
  Помош