Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts
Код на производ:
(GK9990)
adidas

adidas AEROREADY Essentials 3-Stripes Shorts

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.590 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS машките шорцеви ви нудат удобност и комфор за време на сите ваши секојдневни активности. Имаат регуларен крој и изработени се од лесен материјал. Страничните отвори ви овозможуваат да се движите без ограничувања. Врвката на појасот ви овозможува да ја прилагодите ширината по ваш вкус. Носете ги adidas ESSENTIALS машките шорцеви и уживајте во целодневна удобност. Спецификација: Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер Рекуларен крој Појас со врвка Машинско перење.
Подетално

adidas ESSENTIALS машките шорцеви ви нудат удобност и комфор за време на сите ваши секојдневни активности. Имаат регуларен крој и изработени се од лесен материјал. Страничните отвори ви овозможуваат да се движите без ограничувања. Врвката на појасот ви овозможува да ја прилагодите ширината по ваш вкус. Носете ги adidas ESSENTIALS машките шорцеви и уживајте во целодневна удобност.
Спецификација:

 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Рекуларен крој
 • Појас со врвка
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош