Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
Код на производ:
(HB7461)
adidas

adidas OWN THE RUN

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 5\. S 5"
 • S 7\. S
 • M 5\. M 5"
 • M 7\. M
 • L 5\. L 5"
 • L 7\. L
 • XL5\. XL5"
 • XL7\. XL
 • 2XL7 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN е машки шорц за трчање. Чекор по чекор. Километар по километар. Изградете брзина, сила и самодоверба во овој функционален adidas шорц. Направен е од рециклиран полиестер, со технологија AEROREADY која ја апсорбира влагата и ја отстранува од вашата кожа, така што ќе останете суви и свежи дури и за време на најинтензивни активности.Во џебот, кој е заштитен од пот, можете да ги одложите клучевите или телефонот. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Дискретната графика под левиот џеб јасно ја истакнува вашата лојалност кон брендот adidas. Со купување на нашите производи од рециклирани материјали, вие учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Облечете го овој лесен и прозрачен adidas OWN THE RUN машки шорц и уживајте во удобноста и комфорот што секој го заслужува.Спецификација: Машки шорц за трчање Состав: 100% полиестер Страничен џеб adidas графика Еластичен појас.
Подетално

adidas OWN THE RUN е машки шорц за трчање. Чекор по чекор. Километар по километар. Изградете брзина, сила и самодоверба во овој функционален adidas шорц. Направен е од рециклиран полиестер, со технологија AEROREADY која ја апсорбира влагата и ја отстранува од вашата кожа, така што ќе останете суви и свежи дури и за време на најинтензивни активности.Во џебот, кој е заштитен од пот, можете да ги одложите клучевите или телефонот. Еластичниот појас обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Дискретната графика под левиот џеб јасно ја истакнува вашата лојалност кон брендот adidas. Со купување на нашите производи од рециклирани материјали, вие учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Облечете го овој лесен и прозрачен adidas OWN THE RUN машки шорц и уживајте во удобноста и комфорот што секој го заслужува.
Спецификација:

 • Машки шорц за трчање
 • Состав: 100% полиестер
 • Страничен џеб
 • adidas графика
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S 5"
  S 7" S
  M 5"
  M 7" M
  L 5"
  L 7" L
  XL5"
  XL7" XL
  2XL7 2XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош