Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DM6061-010)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Поради удобниот крој и опуштеното чувство на удобност, ќе посакате да ги носите Nike Air женскиот долен дел тренерки секој ден. Печатените детали го комплетираат оваа парче со Nike изглед. Опуштениот крој во горниот дел и ногавиците кои се стеснуваат во долниот дел, ви овозможуваат да ги истакнете вашите патики. Спецификација: Поширок крој Тесни ногавици Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Поради удобниот крој и опуштеното чувство на удобност, ќе посакате да ги носите Nike Air женскиот долен дел тренерки секој ден. Печатените детали го комплетираат оваа парче со Nike изглед. Опуштениот крој во горниот дел и ногавиците кои се стеснуваат во долниот дел, ви овозможуваат да ги истакнете вашите патики.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Тесни ногавици
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош