Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
Женски дуксер
Код на производ:
(DM6386-010)
NIKE

NIKE Sportswear Gym Vintage

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Gym Vintage женскиот lifestyle дуксер со широка капуљача и удобна памучна ткаенина. Мазна и мека, оваа ткаенина е нагласена со дамки во боја за винтиџ изглед. Еластичните делови на ракавите и појасот нудат парче кое е идеално за слоевито облекување. Nike Sportswear Gym Vintage женскиот lifestyle дуксер со капуљача е изработен од 100% одржлив материјал. Спецификација: Поширок крој Затворање со патент по целата должина Капуљача Машинско перење Состав: 50% памук, 50% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Gym Vintage женскиот lifestyle дуксер со широка капуљача и удобна памучна ткаенина. Мазна и мека, оваа ткаенина е нагласена со дамки во боја за винтиџ изглед. Еластичните делови на ракавите и појасот нудат парче кое е идеално за слоевито облекување. Nike Sportswear Gym Vintage женскиот lifestyle дуксер со капуљача е изработен од 100% одржлив материјал.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Затворање со патент по целата должина
 • Капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 50% памук, 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош