Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
adidas Motion
Машки дуксер
Код на производ:
(HC0640)
adidas

adidas Motion

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MOTION е машки дуксер со AEROREADY технологија. Овој дуксер се одликува со 3STRIPES детали на ракавите и ќе ве освои на прв поглед. Покрај страничните џебови со патент и еластичната врвка на капуљачата, ова парче ви овозможува и целосна подвижност во рацете поради процепите на ракавите за палците. Спецификација: Машки дуксер Капуљача со врвка Процепи на палците Состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин.
Подетално

adidas MOTION е машки дуксер со AEROREADY технологија. Овој дуксер се одликува со 3STRIPES детали на ракавите и ќе ве освои на прв поглед. Покрај страничните џебови со патент и еластичната врвка на капуљачата, ова парче ви овозможува и целосна подвижност во рацете поради процепите на ракавите за палците.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача со врвка
 • Процепи на палците
 • Состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HC3328
  3.190 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HC3060
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  3.190 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер GV5302
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  2.397 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.688 ДЕН
  Помош