Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
CHAMPION Street Basket
Код на производ:
(CHA211M235-3A)
CHAMPION

CHAMPION Street Basket

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion STREET BASKET се машки кошаркарски шорцеви за сите вас кои ја имате кошарката во крвта. Сите вие кои знаете дека кошарката не е само игра, туку и начин на живот, со овој феноменален шорц тоа и ќе го покажете. Првенствено е наменет за улична кошарка, но лесно можете да се појавите на градските улици во топлите летни денови. Со класичен кошаркарски изглед, направен е да обезбеди удобност и функционалност за време на тренинзите и натпреварите. Овие шорцеви се многу удобни шорцеви, бидејќи се изработени од материјал кој брзо се суши, ќе ви даде пријатно чувство и ќе ви помогне да се фокусирате на важните моменти пред вас. Има странични џебови со патент во кои можете безбедно да ги чувате потребните работи. Champion логото ја покажува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Облечете го овој Champion STREET BASKET машки шорц и доведете ја вашата игра до совршенство. Спецификација: Машки шорцеви за кошарка Класичен крој Champion лого Странични џебови со патент.
Подетално

Champion STREET BASKET се машки кошаркарски шорцеви за сите вас кои ја имате кошарката во крвта. Сите вие кои знаете дека кошарката не е само игра, туку и начин на живот, со овој феноменален шорц тоа и ќе го покажете. Првенствено е наменет за улична кошарка, но лесно можете да се појавите на градските улици во топлите летни денови. Со класичен кошаркарски изглед, направен е да обезбеди удобност и функционалност за време на тренинзите и натпреварите. Овие шорцеви се многу удобни шорцеви, бидејќи се изработени од материјал кој брзо се суши, ќе ви даде пријатно чувство и ќе ви помогне да се фокусирате на важните моменти пред вас. Има странични џебови со патент во кои можете безбедно да ги чувате потребните работи. Champion логото ја покажува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Облечете го овој Champion STREET BASKET машки шорц и доведете ја вашата игра до совршенство.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за кошарка
 • Класичен крој
 • Champion лого
 • Странични џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош