Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Машки дуксер
Код на производ:
(DB2955-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Liverpool FC е машки дуксер со капуљача направен за искрените фанови на Ливерпул. Ознаките на клубот се тука да ја изразат вашата гордост на омилениот тим. Се одликува со стандарден крој, а со тоа ви дава чувство на удобност и комфор при носењето. Спецификација: Дуксер со капуљача Преден џеб Стандарден крој Машинско перење Внатрешен состав: 100% памук Надворешен состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Liverpool FC е машки дуксер со капуљача направен за искрените фанови на Ливерпул. Ознаките на клубот се тука да ја изразат вашата гордост на омилениот тим. Се одликува со стандарден крој, а со тоа ви дава чувство на удобност и комфор при носењето.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача
 • Преден џеб
 • Стандарден крој
 • Машинско перење
 • Внатрешен состав: 100% памук
 • Надворешен состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош