Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(DN5878-697)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.947 ДЕН
Заштеда: 343 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear женската lifestyle маица ќе одговара за секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе ви даде максимална удобност. Идеална е за вежбање во теретана или дневна прошетка низ градот. Носете ја Nike Sportswear женската маица и уживајте во вашиот возбудлив ден. Спецификација: Кратки ракави Ребресто зајакнување на крагнатља Опуштен крој Состав на материјал: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear женската lifestyle маица ќе одговара за секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе ви даде максимална удобност. Идеална е за вежбање во теретана или дневна прошетка низ градот. Носете ја Nike Sportswear женската маица и уживајте во вашиот возбудлив ден.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Ребресто зајакнување на крагнатља
 • Опуштен крој
 • Состав на материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош