Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CW2168-410)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Strike Home

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.222 ДЕН
Заштеда: 568 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain Strike Home детскиот долен дел тренерки за фудбал, има детали специјално создадени за ѕвездите во подем. Опуштеното, лесно вклопување и ткаенината што брзо ја апсорбира влагата им помага на тинејџерите да останат свежи и смирени додека ги усовршуваат своите вештини. Dri-FIT технологијата лесно ја отстранува потта од кожата и ја одржува сува и свежа. Страничните џебови со патент ги чуваат малите нешта безбедни. Спецификација: Модел: Standard fit Dri-FIT технологија Странични џебови со патент Материјал: 91% полиестер, 9% спандекс.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain Strike Home детскиот долен дел тренерки за фудбал, има детали специјално создадени за ѕвездите во подем. Опуштеното, лесно вклопување и ткаенината што брзо ја апсорбира влагата им помага на тинејџерите да останат свежи и смирени додека ги усовршуваат своите вештини. Dri-FIT технологијата лесно ја отстранува потта од кожата и ја одржува сува и свежа. Страничните џебови со патент ги чуваат малите нешта безбедни.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Dri-FIT технологија
 • Странични џебови со патент
 • Материјал: 91% полиестер, 9% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош