Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Class Label
CHAMPION Class Label
CHAMPION Class Label
CHAMPION Class Label
CHAMPION Class Label
CHAMPION Class Label
CHAMPION Class Label
CHAMPION Class Label
Машки дуксер
Код на производ:
(CHA221M602-62)
CHAMPION

CHAMPION Class Label

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.854 ДЕН
Заштеда: 1.236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion CLASS LABEL е машки lifestyle дуксер, погоден за секоја прилика. Едноставноста понекогаш е најдобра, нели? Ако ви треба доказ за тоа, облечете го овој Champion дуксер и уверете се сами. Дуксерот се одликува со затворање со патент по целата должина на дуксерот, еластични делови околу појасот и на ракавите, кои ќе ги спречат несаканите поместувања при движење. Капуљачата има два учкури кои го олеснуваат персонализирањето. Вертикалната Champion графика на левата страна и дискретното лого на левиот ракав јасно го истакнуваат вашиот спортски стил и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Овој Champion машки дуксер е одличен избор за опуштање после напорниот ден или за некоја спонтана активност за време на викендот. Спецификација: Машки дуксер со капуљача Патент по целата должина Champion графика на предниот дел на дуксерот и лого на ракавот Стандарден крој Учкури на капуљачата Еластични делови на ракавите и појасот.
Подетално

Champion CLASS LABEL е машки lifestyle дуксер, погоден за секоја прилика. Едноставноста понекогаш е најдобра, нели? Ако ви треба доказ за тоа, облечете го овој Champion дуксер и уверете се сами. Дуксерот се одликува со затворање со патент по целата должина на дуксерот, еластични делови околу појасот и на ракавите, кои ќе ги спречат несаканите поместувања при движење. Капуљачата има два учкури кои го олеснуваат персонализирањето. Вертикалната Champion графика на левата страна и дискретното лого на левиот ракав јасно го истакнуваат вашиот спортски стил и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Овој Champion машки дуксер е одличен избор за опуштање после напорниот ден или за некоја спонтана активност за време на викендот.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Патент по целата должина
 • Champion графика на предниот дел на дуксерот и лого на ракавот
 • Стандарден крој
 • Учкури на капуљачата
 • Еластични делови на ракавите и појасот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош