Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машки дуксер
Код на производ:
(DB6481-051)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
5.177 ДЕН
Заштеда: 913 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan x Paris Saint-Germain е машки дуксер, кој е изработен од цврсто, тешко руно, со голема капуљача. Соработката на Џордан и Парис Сен Жермен се заснова на спортот, се разбира. Логото Jumpman е многу суптилно и незабележливо на дуксерот, во склад со париската мода. Прилагодливата капуљача е поставена внатре за уште поудобно и поцврсто чувство. Горните делови на учкурите и патентите се украсени со логото на Џордан и Парис Сен Жермен. Спецификација: Машки дуксер Капуљача со учкури Патент Соработка помеѓу Џордан и Парис Сен Жермен Изезен амблем на клубот Состав: 82% памук, 18% полиестер.
Подетално

Jordan x Paris Saint-Germain е машки дуксер, кој е изработен од цврсто, тешко руно, со голема капуљача. Соработката на Џордан и Парис Сен Жермен се заснова на спортот, се разбира. Логото Jumpman е многу суптилно и незабележливо на дуксерот, во склад со париската мода. Прилагодливата капуљача е поставена внатре за уште поудобно и поцврсто чувство. Горните делови на учкурите и патентите се украсени со логото на Џордан и Парис Сен Жермен.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача со учкури
 • Патент
 • Соработка помеѓу Џордан и Парис Сен Жермен
 • Изезен амблем на клубот
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош