Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Logo Shorts
adidas Essentials Logo Shorts
adidas Essentials Logo Shorts
adidas Essentials Logo Shorts
adidas Essentials Logo Shorts
adidas Essentials Logo Shorts
adidas Essentials Logo Shorts
adidas Essentials Logo Shorts
adidas Essentials Logo Shorts
adidas Essentials Logo Shorts
Код на производ:
(HE1836)
adidas

adidas Essentials Logo Shorts

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS LOGO ShORTS машките lifestyle шорцеви ќе ви овозможат максимална удобност и пријатност додека се релаксирате, тренирате или сте излезени на дружба со пријателите. Дискретното adidas лого на левата ногавица нуди класичен спортски стил кој никогаш не излегува од мода. Учкурот на појасот ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како што ви одговара. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви и фокусирани на вежбањето или прошетката низ градот. Мекиот материјал од кој е направен обезбедува максимална удобност и пријатност. Носете ги adidas ESSENTIALS LOGO ShORTS машките lifestyle шорцеви и опуштете се во секоја прилика.Спецификација: Појас со ластик и учкур AEROREADY технологија за апсорпција на пот Badge of Sport лого Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas ESSENTIALS LOGO ShORTS машките lifestyle шорцеви ќе ви овозможат максимална удобност и пријатност додека се релаксирате, тренирате или сте излезени на дружба со пријателите. Дискретното adidas лого на левата ногавица нуди класичен спортски стил кој никогаш не излегува од мода. Учкурот на појасот ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како што ви одговара. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви и фокусирани на вежбањето или прошетката низ градот. Мекиот материјал од кој е направен обезбедува максимална удобност и пријатност. Носете ги adidas ESSENTIALS LOGO ShORTS машките lifestyle шорцеви и опуштете се во секоја прилика.
Спецификација:

 • Појас со ластик и учкур
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Badge of Sport лого
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош