Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски хеланки
Код на производ:
(HD1801)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS женските шорцеви се совршени за сите ваши активности на отворено. Ткаенината богата со памук од органско потекло дава чувство на пријатност и ги прави лесни и удобни за носење. Нашите производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Познатите три линии, како и малото adidas лого, јасно покажуваат кој е вашиот омилен бренд. Облечете ги овие adidas ESSENTIALS женски шорцеви и тргнете во акција. Спецификација: Состав: 93% памук, 7% еластин Нашите производи поддржуваат одржливо одгледување на памук Еластичен појас.
Подетално

adidas ESSENTIALS женските шорцеви се совршени за сите ваши активности на отворено. Ткаенината богата со памук од органско потекло дава чувство на пријатност и ги прави лесни и удобни за носење. Нашите производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Познатите три линии, како и малото adidas лого, јасно покажуваат кој е вашиот омилен бренд. Облечете ги овие adidas ESSENTIALS женски шорцеви и тргнете во акција.
Спецификација:

 • Состав: 93% памук, 7% еластин
 • Нашите производи поддржуваат одржливо одгледување на памук
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.350 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.288 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош