Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Машки дуксер
Код на производ:
(BV2666-326)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club е горен дел машка тренерка со храбар, препознатлив Nike стил кој обезбедува удобност и топлина. Направена од мека фротир, носи удобност во контакт со кожата и пријатно ве загрева за време на студените денови. Има засилени шевови на рамениците, кои ја зголемуваат долготрајноста на овој горен дел тренерка. Еластичните делови на поработ и манжетните ја зголемуваат издржливоста. Направена е во најголем дел, од мек памук и полиестер. Nike Sportswear Club е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и незаменлив спортски стил. Спецификација: Горен дел машка тренерка Еластични делови на поработ и манжетните Состав: памук 80% и полиестер 20% Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Club е горен дел машка тренерка со храбар, препознатлив Nike стил кој обезбедува удобност и топлина. Направена од мека фротир, носи удобност во контакт со кожата и пријатно ве загрева за време на студените денови. Има засилени шевови на рамениците, кои ја зголемуваат долготрајноста на овој горен дел тренерка. Еластичните делови на поработ и манжетните ја зголемуваат издржливоста. Направена е во најголем дел, од мек памук и полиестер. Nike Sportswear Club е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и незаменлив спортски стил.
Спецификација:

 • Горен дел машка тренерка
 • Еластични делови на поработ и манжетните
 • Состав: памук 80% и полиестер 20%
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош