Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
Машки дуксер
Код на производ:
(DM5335-050)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh League

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh League машкиот дуксер со капуљача додава модерна нота на вашиот секојдневен стил. Изработен од извонреден материјал, овој дуксер е идеален за слоевито облекување. Swoosh графиката нуди винтиџ стил на тимското единство. Прилагодливата капуљача ви овозможува да го прилагодите по ваша желба. Спецификација: Модел: Standard fit Затворање со патент по целата должина Еластични делови на ракавите Предни џебови Прилагодлива капуљача Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Swoosh League машкиот дуксер со капуљача додава модерна нота на вашиот секојдневен стил. Изработен од извонреден материјал, овој дуксер е идеален за слоевито облекување. Swoosh графиката нуди винтиџ стил на тимското единство. Прилагодливата капуљача ви овозможува да го прилагодите по ваша желба.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Затворање со патент по целата должина
 • Еластични делови на ракавите
 • Предни џебови
 • Прилагодлива капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош