Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CZ8340-610)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се женски долен дел тренерки кои одлично ќе ве загреваат, без да чувствувате дополнителна тежина. Многу се удобни и практични за секојдневно носење. Двојната плетена ткаенина е мазна од двете страни, ја задржува топлината и носи врвен изглед. Во овој долен дел тренерки сигурно ќе се чувствувате топло во текот на денот. Ногавиците се стеснуваат и завршуваат со еластични делови, кои ќе ги спречат непотребните поместувања. Еластичниот појас носи дополнителна удобност, а во џебовите можете да ги складирате ситниците што ги носите со себе во текот на денот.Спецификација: Стандарден крој Состав: 76% памук, 24% полиестер Еластичен појас Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear се женски долен дел тренерки кои одлично ќе ве загреваат, без да чувствувате дополнителна тежина. Многу се удобни и практични за секојдневно носење. Двојната плетена ткаенина е мазна од двете страни, ја задржува топлината и носи врвен изглед. Во овој долен дел тренерки сигурно ќе се чувствувате топло во текот на денот. Ногавиците се стеснуваат и завршуваат со еластични делови, кои ќе ги спречат непотребните поместувања. Еластичниот појас носи дополнителна удобност, а во џебовите можете да ги складирате ситниците што ги носите со себе во текот на денот.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Состав: 76% памук, 24% полиестер
 • Еластичен појас
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош