Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION 1919
CHAMPION 1919
CHAMPION 1919
CHAMPION 1919
Код на производ:
(CHA221B201-62)
CHAMPION

CHAMPION 1919

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4ф.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion 1919 е детски шорц за момчиња кој носи карактеристичен Champion изглед. Купете им го овој Champion шорц и обезбедете им целодневна удобност и пријатност. Изработен е од исклучително мек материјал кој во контакт со кожата овозможува исклучителен комфор. Вертикалната Champion графика долж левата ногавица јасно им покажува на вашите деца на кој спортски бренд треба да му веруваат. Еластичниот појас ја подобрува удобноста, додека учкурите овозможуваат лесно персонализирање на овој детски шорц. Страничните џебови се тука за да вашите деца можат безбедно да ги складираат сите свои ситници. Тој е одличен избор за детски игри и авантури во текот на денот, но и за одење на училиште или шетање по градските улици. Спецификација: Детски шорцеви за момчиња Champion графика Стандарден крој Странични џебови Еластичен појас и учкури.
Подетално

Champion 1919 е детски шорц за момчиња кој носи карактеристичен Champion изглед. Купете им го овој Champion шорц и обезбедете им целодневна удобност и пријатност. Изработен е од исклучително мек материјал кој во контакт со кожата овозможува исклучителен комфор. Вертикалната Champion графика долж левата ногавица јасно им покажува на вашите деца на кој спортски бренд треба да му веруваат. Еластичниот појас ја подобрува удобноста, додека учкурите овозможуваат лесно персонализирање на овој детски шорц. Страничните џебови се тука за да вашите деца можат безбедно да ги складираат сите свои ситници. Тој е одличен избор за детски игри и авантури во текот на денот, но и за одење на училиште или шетање по градските улици.
Спецификација:

 • Детски шорцеви за момчиња
 • Champion графика
 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Еластичен појас и учкури

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4ф.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CHA221B201-3A
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CHA221B203-23
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CHA221B201-23
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Помош