Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentuials
Код на производ:
(GK9988)
adidas

adidas Essentuials

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.590 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS машкиот шорц ви нудат удобност за време на часовите за рекалсација или спортските активности. Изработен е претежно од памук, а помалку од рециклиран полиестер. Покрај поддршката за одржливо одгледување памук, имаме амбиции да ставиме крај на пластичниот отпад. Класичните три пруги му даваат на овој шорц ретро изглед, а флексибилниот еластичен појас со учкур овозможува лесно персонализирање. Има и странични џебови кои се вовлекуваат, во кои можете да го чувате вашиот мобилен, клучеви или некои други ситници. Не само што ќе се чувствувате добро во него, туку и ќе изгледате добро. Со купувањето на овој ESSENTIALS машки шорц, вие ја покажувате и вашата решителност да ја заштитите нашата планета. Спецификација: Машки шорц Состав: 70% памук и 30% рециклиран полиестер Странични џебови Еластичен појас со учкур adidas 3 пруги.
Подетално

adidas ESSENTIALS машкиот шорц ви нудат удобност за време на часовите за рекалсација или спортските активности. Изработен е претежно од памук, а помалку од рециклиран полиестер. Покрај поддршката за одржливо одгледување памук, имаме амбиции да ставиме крај на пластичниот отпад. Класичните три пруги му даваат на овој шорц ретро изглед, а флексибилниот еластичен појас со учкур овозможува лесно персонализирање. Има и странични џебови кои се вовлекуваат, во кои можете да го чувате вашиот мобилен, клучеви или некои други ситници. Не само што ќе се чувствувате добро во него, туку и ќе изгледате добро. Со купувањето на овој ESSENTIALS машки шорц, вие ја покажувате и вашата решителност да ја заштитите нашата планета.
Спецификација:

 • Машки шорц
 • Состав: 70% памук и 30% рециклиран полиестер
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • adidas 3 пруги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош