Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
Женски хеланки
Код на производ:
(ELA221F304-01)
ELLESSE

ELLESSE Fitness

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сакате спортски активности, Ellesse Fitness женските шорцеви се задолжително парче облека. Кога ќе дојдат топлите денови, сè што сакате е да бидете свежи и да се чувствувате удобнододека вежбате. Комфорот и слободата на движење се она што ви го ветува овој едноставен шорц. За трчање, возење велосипед или прошетки во природа, овие шорцеви се секогаш одличен избор. Спецификација Женски шорцеви Еластичен појас со средна висина Ellesse logo.
Подетално

Ако сакате спортски активности, Ellesse Fitness женските шорцеви се задолжително парче облека. Кога ќе дојдат топлите денови, сè што сакате е да бидете свежи и да се чувствувате удобнододека вежбате. Комфорот и слободата на движење се она што ви го ветува овој едноставен шорц. За трчање, возење велосипед или прошетки во природа, овие шорцеви се секогаш одличен избор.
Спецификација

 • Женски шорцеви
 • Еластичен појас со средна висина
 • Ellesse logo

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Фитнес
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош