Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Swimsuit
ELLESSE Swimsuit
ELLESSE Swimsuit
ELLESSE Swimsuit
ELLESSE Swimsuit
ELLESSE Swimsuit
ELLESSE Swimsuit
ELLESSE Swimsuit
Женски костим за капење
Код на производ:
(ELA221F006-01)
ELLESSE

ELLESSE Swimsuit

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Swimsuit женскиот едноделен костим за капење ќе ви овозможи уживање на плажа или базен ова лето. Класичниот крој се издвојува со вкрстени ремени и отворен грб, кои ви ја овозможуваат сета слобода на движење додека пливате. Логото Ellesse го открива вашиот спортски дух и натпреварувачка природа. Спецификација: Едноделен женски костим за капење Отворен грб Вкрстени ремени на грбот Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Swimsuit женскиот едноделен костим за капење ќе ви овозможи уживање на плажа или базен ова лето. Класичниот крој се издвојува со вкрстени ремени и отворен грб, кои ви ја овозможуваат сета слобода на движење додека пливате. Логото Ellesse го открива вашиот спортски дух и натпреварувачка природа.
Спецификација:

 • Едноделен женски костим за капење
 • Отворен грб
 • Вкрстени ремени на грбот
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош