Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
Женска маица
Код на производ:
(533559-01)
PUMA

PUMA SWxP

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma SWxP е женска lifestyle маица со класичен крој и пријатна ткаенина. Нејзината едноставност и чистите дизајнерски линии овозможуваат лесно да се вклопи со остатокот од гардеробата. Нагласеното Puma лого во средина ја нагласува вашата љубов кон брендот. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Тркалезно деколте Состав: 100% памук.
Подетално

Puma SWxP е женска lifestyle маица со класичен крој и пријатна ткаенина. Нејзината едноставност и чистите дизајнерски линии овозможуваат лесно да се вклопи со остатокот од гардеробата. Нагласеното Puma лого во средина ја нагласува вашата љубов кон брендот. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

Regular fit

Кратки ракави

Тркалезно деколте

Состав: 100% памук

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 530077-36
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 530077-37
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 586890-02
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Помош