Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Brand Love
PUMA Brand Love
PUMA Brand Love
PUMA Brand Love
Машка маица
Код на производ:
(533653-01)
PUMA

PUMA Brand Love

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Brand Love машката lifestyle маица е сè што сакате - удобна, изработена од пријатна ткаенина и лесно се вклопува во секој стил. Логото од гума и велур, како и ткаената етикета на задната страна ја истакнуваат сета ваша љубов кон брендот. Со купување на Puma производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Тркалезна крагна со еластично руно Состав: 100% памук.
Подетално

Puma Brand Love машката lifestyle маица е сè што сакате - удобна, изработена од пријатна ткаенина и лесно се вклопува во секој стил. Логото од гума и велур, како и ткаената етикета на задната страна ја истакнуваат сета ваша љубов кон брендот. Со купување на Puma производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

Regular fit

Кратки ракави

Тркалезна крагна со еластично руно

Состав: 100% памук

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош