Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
Женска маица
Код на производ:
(ELA221F821-01)
ELLESSE

ELLESSE Fitness

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Fitness женската маица за тренинг е незаменлив дел од вашата опрема за вежбање. Класична, едноставна и удобна, сè што ви треба за да поминете еден ден во неа. Затвореното деколте обезбедува добра покриеност за да можете да вежбате самоуверено и безбедно. Логото Ellesse е тука за да ја истакне вашата љубов кон брендот. Спецификација Женска маица Кратки ракави Заоблено деколте Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Fitness женската маица за тренинг е незаменлив дел од вашата опрема за вежбање. Класична, едноставна и удобна, сè што ви треба за да поминете еден ден во неа. Затвореното деколте обезбедува добра покриеност за да можете да вежбате самоуверено и безбедно. Логото Ellesse е тука за да ја истакне вашата љубов кон брендот.

 • Спецификација
 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • Заоблено деколте
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Фитнес
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топ ELA221F002-01
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Помош