Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
Женски костим за капење
Код на производ:
(ELA221F005-01)
ELLESSE

ELLESSE Swimming

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Swimming е женски костим за капење со класичен бикини крој. Удобноста и свежината што ги овозможува овој костим се надополнети со интересни графики, кои ќе ве доведат во центарот на вниманието оваа сезона, без разлика дали сте на плажа или на базен. За да ја комплетирате удобноста, на горниот и долниот дел има врвки кои можете да ги врзете според вашите мерки и да имате најудобно вклопување. Ellesse Swimming ви нуди добра покриеност и ќе ви овозможи самоуверено да уживате во ова лето. Спецификација: Женски костим за капење со класичен бикини крој Горен и долен дел со прилагодливи врвки Интересна графика.
Подетално

Ellesse Swimming е женски костим за капење со класичен бикини крој. Удобноста и свежината што ги овозможува овој костим се надополнети со интересни графики, кои ќе ве доведат во центарот на вниманието оваа сезона, без разлика дали сте на плажа или на базен. За да ја комплетирате удобноста, на горниот и долниот дел има врвки кои можете да ги врзете според вашите мерки и да имате најудобно вклопување. Ellesse Swimming ви нуди добра покриеност и ќе ви овозможи самоуверено да уживате во ова лето.
Спецификација:

 • Женски костим за капење со класичен бикини крој
 • Горен и долен дел со прилагодливи врвки
 • Интересна графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош