Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Futura Max
NIKE Futura Max
NIKE Futura Max
NIKE Futura Max
Детска маица
Код на производ:
(86J342-GEH)
NIKE

NIKE Futura Max

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Futura Max детската маица за момчиња има графичко лого на класичната, удобна ткаенина. Пријатната памучна ткаенина обезбедува целодневна удобност, додека графиката на предната страна на маицата ја нарушува нејзината едноставност. За спортски активности, за училиште или уживање во слободното време, Nike Futura Max детската маица за момчиња одлично се вклопува во секоја комбинација на облека. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Заоблен израз околу вратот Графика Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Futura Max детската маица за момчиња има графичко лого на класичната, удобна ткаенина. Пријатната памучна ткаенина обезбедува целодневна удобност, додека графиката на предната страна на маицата ја нарушува нејзината едноставност. За спортски активности, за училиште или уживање во слободното време, Nike Futura Max детската маица за момчиња одлично се вклопува во секоја комбинација на облека.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Заоблен израз околу вратот
 • Графика
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7 6-7г.
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош