Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Yoga Dri-FIT
NIKE Yoga Dri-FIT
NIKE Yoga Dri-FIT
NIKE Yoga Dri-FIT
NIKE Yoga Dri-FIT
NIKE Yoga Dri-FIT
Женски хеланки
Код на производ:
(DM7015-665)
NIKE

NIKE Yoga Dri-FIT

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Yoga Dri-FIT женските хеланки за вежбање ве обвиткуваат во удобноста на еластична ткаенина што одговара на вашата кожа. Високиот појас ви обезбедува целосна покриеност, па можете да бидете сигурни во секоја јога асана. V изразот на задниот дел ги нагласува природните линии на телото. Dri-FIT технологијата брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви и свежи. Внатрешниот џеб ви нуди можност за складирање на мали предмети. Спецификација: Тесен крој Dri-FIT технологија 7/8 должина Висок струк Внатрешен џеб Машинско перење Состав: 80% полиестер, 20% спандекс.
Подетално

Nike Yoga Dri-FIT женските хеланки за вежбање ве обвиткуваат во удобноста на еластична ткаенина што одговара на вашата кожа. Високиот појас ви обезбедува целосна покриеност, па можете да бидете сигурни во секоја јога асана. V изразот на задниот дел ги нагласува природните линии на телото. Dri-FIT технологијата брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви и свежи. Внатрешниот џеб ви нуди можност за складирање на мали предмети.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Dri-FIT технологија
 • 7/8 должина
 • Висок струк
 • Внатрешен џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 80% полиестер, 20% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош