Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
Женски дуксер
Код на производ:
(HD1729)
adidas

adidas Designed 4 Gameday

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CREW е женски дуксер направен со фантастични придобивки. Ви се допаѓа пријатното чувство на памук на вашата кожа, но не ви се допаѓа кога станува леплив кога се загревате? Овој дуксер е изработен од материјал кој ќе ја впие секоја капка пот и ќе ја задржи удобноста што е ваша прва асоцијација со памучен дуксер. Мрежата под пазувите ќе го одржува воздухот да циркулира додека сте целосно посветени на тренингот. Дуксерот има и отвори за палеците на ракавите, за да се овозможи стопроцентна подвижност на рацете. Опуштениот и удобен крој ќе ви обезбеди комфор во секоја ситуација. Спецификација: Женски дуксер Отвори за палците на ракавите AEROREADY технологија Мрежа под пазувите Состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин.
Подетално

adidas CREW е женски дуксер направен со фантастични придобивки. Ви се допаѓа пријатното чувство на памук на вашата кожа, но не ви се допаѓа кога станува леплив кога се загревате? Овој дуксер е изработен од материјал кој ќе ја впие секоја капка пот и ќе ја задржи удобноста што е ваша прва асоцијација со памучен дуксер. Мрежата под пазувите ќе го одржува воздухот да циркулира додека сте целосно посветени на тренингот. Дуксерот има и отвори за палеците на ракавите, за да се овозможи стопроцентна подвижност на рацете. Опуштениот и удобен крој ќе ви обезбеди комфор во секоја ситуација.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Отвори за палците на ракавите
 • AEROREADY технологија
 • Мрежа под пазувите
 • Состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер EH6449
  2.213 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер GL3800
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Помош