Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
Машка јакна
Код на производ:
(ELA221M512-01)
ELLESSE

ELLESSE Heritage

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Heritage е машка lifestyle јакна идеална за свежите, пролетни денови. Интересен дизајн кој лесно ќе се вклопи со секоја ваша комбинација на облека и ќе ја направи оригинална. Лесната јакна, која обезбедува добра заштита од ветер и благ дожд, има и капуљача, со висока крагна, која обезбедува дополнителна заштита. ¼ Затворањето со патент го олеснува облекувањето додека еластичните делови на ракавите и половината ја држат на место додека вие сте во движење. Интересниот џеб во средината на оваа јакна е атрактивен и корисен детал. Спецификација Машка lifestyle јакна Прилагодлива капуљача ¼ Затворање на патентот Преден џеб Странични џебови Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Heritage е машка lifestyle јакна идеална за свежите, пролетни денови. Интересен дизајн кој лесно ќе се вклопи со секоја ваша комбинација на облека и ќе ја направи оригинална. Лесната јакна, која обезбедува добра заштита од ветер и благ дожд, има и капуљача, со висока крагна, која обезбедува дополнителна заштита. ¼ Затворањето со патент го олеснува облекувањето додека еластичните делови на ракавите и половината ја држат на место додека вие сте во движење. Интересниот џеб во средината на оваа јакна е атрактивен и корисен детал.
Спецификација

 • Машка lifestyle јакна
 • Прилагодлива капуљача
 • ¼ Затворање на патентот
 • Преден џеб
 • Странични џебови
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош