Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Thrill Seeker
NIKE Thrill Seeker
NIKE Thrill Seeker
NIKE Thrill Seeker
NIKE Thrill Seeker
NIKE Thrill Seeker
Детска маица
Код на производ:
(86J155-B9F)
NIKE

NIKE Thrill Seeker

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Thrill Seeker детската маица за момчиња е класичен модел на удобна маица со привлечна графика. Удобниот крој и пријатната ткаенина нудат целодневна удобност. Можете да ја комбинирате во секоја пригода, и ќе се чувствувате подеднакво привлечно и пријатно. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Заоблено деколте Графика Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Thrill Seeker детската маица за момчиња е класичен модел на удобна маица со привлечна графика. Удобниот крој и пријатната ткаенина нудат целодневна удобност. Можете да ја комбинирате во секоја пригода, и ќе се чувствувате подеднакво привлечно и пријатно.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Заоблено деколте
 • Графика
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7 6-7г.
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош