Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
ELLESSE Swimming
Код на производ:
(ELA221M211-66)
ELLESSE

ELLESSE Swimming

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Swimming е машки шорц за пливање со удобен крој и интересна Ellesse графика. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува персонализирано вклопување, за да можете да уживате во водата без оптоварување. Удобниот крој овозможува лесно движење, а џебовите се тука за складирање на вашите ситници. Интересните графики прават да бидете забележани на плажа или базен. Спецификација Машки шорцеви за капење Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Ellesse графика.
Подетално

Ellesse Swimming е машки шорц за пливање со удобен крој и интересна Ellesse графика. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува персонализирано вклопување, за да можете да уживате во водата без оптоварување. Удобниот крој овозможува лесно движење, а џебовите се тука за складирање на вашите ситници. Интересните графики прават да бидете забележани на плажа или базен.
Спецификација

 • Машки шорцеви за капење
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Ellesse графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви ELA221M210-02
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви ELA221M212-31
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви ELA221M210-66
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Помош