Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas FeelBrilliant
adidas FeelBrilliant
adidas FeelBrilliant
adidas FeelBrilliant
adidas FeelBrilliant
adidas FeelBrilliant
adidas FeelBrilliant
adidas FeelBrilliant
adidas FeelBrilliant
adidas FeelBrilliant
Женски хеланки
Код на производ:
(HE9265)
adidas

adidas FeelBrilliant

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FeelBrilliant се женски кратки хеланки, идеални за вежбање бидејќи се удобни и се прилепуваат на телото, овозможувајќи безгрижно движење. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најинтензивните вежби. Тие се направени од серијата рециклирани материјали со високи перформанси на Primegreen кои се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе носи одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Малото adidas лого суптилно ја нагласува вашата припадност на брендот. Облечете ги FeelBrilliant женските хеланки и тргнете во акција. Спецификација: Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин Primegreen Висок струк технологија AEROREADY Машинско перење.
Подетално

adidas FeelBrilliant се женски кратки хеланки, идеални за вежбање бидејќи се удобни и се прилепуваат на телото, овозможувајќи безгрижно движење. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најинтензивните вежби. Тие се направени од серијата рециклирани материјали со високи перформанси на Primegreen кои се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе носи одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Малото adidas лого суптилно ја нагласува вашата припадност на брендот. Облечете ги FeelBrilliant женските хеланки и тргнете во акција.
Спецификација:

 • Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластин
 • Primegreen
 • Висок струк
 • технологија AEROREADY
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Помош