Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
Спортски градник
Код на производ:
(HD7692)
adidas

adidas Powerimpact

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas POWERIMPACT женскиот спортски градник ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност за време на вежбањето. Приспособливите карактеристики го прават практично парче облека. Прерамките можете да ги носите прави или вкрстени, а по потреба да ги ставате или извадите перничињата. Со ткаенина која ја регулира влагата ќе се чувствувате суво и удобно долго време. Бидејќи се грижиме за животната средина, користевме рециклирани материјали во нашето производство. Спецификација: Состав: 79% рец. полиестер, 21% еластин Можете да ги отстраните перничињата по потреба AEROREADY.
Подетално

adidas POWERIMPACT женскиот спортски градник ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност за време на вежбањето. Приспособливите карактеристики го прават практично парче облека. Прерамките можете да ги носите прави или вкрстени, а по потреба да ги ставате или извадите перничињата. Со ткаенина која ја регулира влагата ќе се чувствувате суво и удобно долго време. Бидејќи се грижиме за животната средина, користевме рециклирани материјали во нашето производство.
Спецификација:

 • Состав: 79% рец. полиестер, 21% еластин
 • Можете да ги отстраните перничињата по потреба
 • AEROREADY

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAC S
  MDE
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош