Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Love is in the Air
NIKE Love is in the Air
NIKE Love is in the Air
NIKE Love is in the Air
NIKE Love is in the Air
NIKE Love is in the Air
NIKE Love is in the Air
NIKE Love is in the Air
NIKE Love is in the Air
NIKE Love is in the Air
Детска маица
Код на производ:
(36J086-001)
NIKE

NIKE Love is in the Air

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LOVE IS IN THE AIR е детска маица за девојчиња која внесува љубовна вибрација во секојдневниот живот на вашите деца. Тие едноставно ќе ја обожаваат и ќе бидат многу среќни кога ќе ја носат бидејќи многу лесно се вклопува со секако вид на гардероба. Дозволете вашите девојчиња уште од мали да ја носат маичката на овој светски познат бренд и да ја покажат својата спортска определба. Оваа маица едноставно зрачи со љубов, бидејќи љубовта е во воздухот, насекаде околу нас. Изработена е од исклучително мека памучна ткаенина која дава пријатно чувство при контакт со кожата. Маицата се одликува со модерен крој и кратки ракави. Доколку сакате удобна маица која ја слави љубовта, тогаш LOVE IS IN THE AIR детската маица за девојчиња е идеален избор за вашето девојче. Спецификација: Детска маица за девојчиња Состав: 100% памук Стилски крој Кратки ракави.
Подетално

Nike LOVE IS IN THE AIR е детска маица за девојчиња која внесува љубовна вибрација во секојдневниот живот на вашите деца. Тие едноставно ќе ја обожаваат и ќе бидат многу среќни кога ќе ја носат бидејќи многу лесно се вклопува со секако вид на гардероба. Дозволете вашите девојчиња уште од мали да ја носат маичката на овој светски познат бренд и да ја покажат својата спортска определба. Оваа маица едноставно зрачи со љубов, бидејќи љубовта е во воздухот, насекаде околу нас. Изработена е од исклучително мека памучна ткаенина која дава пријатно чувство при контакт со кожата. Маицата се одликува со модерен крој и кратки ракави. Доколку сакате удобна маица која ја слави љубовта, тогаш LOVE IS IN THE AIR детската маица за девојчиња е идеален избор за вашето девојче.
Спецификација:

 • Детска маица за девојчиња
 • Состав: 100% памук
 • Стилски крој
 • Кратки ракави

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош