Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover
Машки дуксер
Код на производ:
(DA9860-687)
NIKE

NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Донесете урбан уличен стил на кошаркарските терени во Nike Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover машкиот дуксер. Топол и лесен, овој дуксер со капуљача е изработен од француски фротир, кој во допир со кожата е неверојатно пријатен. Технологијата Dri-FIT ви помага да одржувате чувство на сувост и удобност во текот на денот. Овој модел се одликува со стандарден крој, вградена капуљача, преден џеб и ребрести делови на ракавите на ракавите и рабовите. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Jordan стандарден крој Вградена капуљача Еластични делови на ракавите и рабовите Преден џеб Дозволено перење во машина Состав: 62% памук, 38% полиестер.
Подетално

Донесете урбан уличен стил на кошаркарските терени во Nike Jordan Dri-FIT Air Fleece Pullover машкиот дуксер. Топол и лесен, овој дуксер со капуљача е изработен од француски фротир, кој во допир со кожата е неверојатно пријатен. Технологијата Dri-FIT ви помага да одржувате чувство на сувост и удобност во текот на денот. Овој модел се одликува со стандарден крој, вградена капуљача, преден џеб и ребрести делови на ракавите на ракавите и рабовите.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Jordan стандарден крој
 • Вградена капуљача
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Преден џеб
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош