Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
Женски дуксер
Код на производ:
(HE0423)
adidas

adidas Studio Lounge

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.991 ДЕН
Заштеда: 997 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas STUDIO LOUNGE е женски дуксер за релаксација. Ние поддржуваме спорт и акција, но понекогаш треба да се одмориме. Се грижевме за удобност во помалку активните денови. Опуштете се и уживајте во удобноста што ја нуди овој лежерен дуксер. Спецификација: Женски дуксер Лежерен крој Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas STUDIO LOUNGE е женски дуксер за релаксација. Ние поддржуваме спорт и акција, но понекогаш треба да се одмориме. Се грижевме за удобност во помалку активните денови. Опуштете се и уживајте во удобноста што ја нуди овој лежерен дуксер.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Лежерен крој
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош