Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Детски дуксер
Код на производ:
(DM8372-010)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Cropped lifestyle дуксер за девојчиња е идеален за секоја пригода. Шареното Nike лого на градите ќе им даде до знаење на сите дека спортот е составен дел од нејзиниот живот и дека таа е дел од тимот на Nike. Мекиот материјал од кој е направен ќе ја задоволи нејзината кожа и ќе и даде максимална удобност. Еластичните делови на ракавите и половината ќе го задржи дуксерот на место додека таа е во движење. Пространата капуљача со учкур ќе ја заштити од ветер и дожд кога тоа ѝ е потребно. Облечете ѝ го Nike Air Cropped Hoodie lifestyle дуксерот со капуљача и не грижете се за нејзината удобност. Спецификација: Капуљача со учкур Nike Air лого на градите Еластични делови на ракавите и половината Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Air Cropped lifestyle дуксер за девојчиња е идеален за секоја пригода. Шареното Nike лого на градите ќе им даде до знаење на сите дека спортот е составен дел од нејзиниот живот и дека таа е дел од тимот на Nike. Мекиот материјал од кој е направен ќе ја задоволи нејзината кожа и ќе и даде максимална удобност. Еластичните делови на ракавите и половината ќе го задржи дуксерот на место додека таа е во движење. Пространата капуљача со учкур ќе ја заштити од ветер и дожд кога тоа ѝ е потребно. Облечете ѝ го Nike Air Cropped Hoodie lifestyle дуксерот со капуљача и не грижете се за нејзината удобност.
Спецификација:

 • Капуљача со учкур
 • Nike Air лого на градите
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM8419-715
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5101-010
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5100-010
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Помош