Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Bandages
LONSDALE Bandages
LONSDALE Bandages
LONSDALE Bandages
LONSDALE Bandages
LONSDALE Bandages
LONSDALE Bandages
LONSDALE Bandages
Машка маица
Код на производ:
(LNA221M813-10)
LONSDALE

LONSDALE Bandages

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Lonsdale Bandages е машка lifestyle маица со класичен крој и оригинална графика. Пријатната ткаенина нуди секојдневна удобност, додека интересната графика ќе ве истакне во секоја прилика. Покажете го вашиот борбен дух и наклонетост кон брендот во Lonsdale Brick машката lifestyle маица. Спецификација: Регуларен крој Кратки ракави Заоблен израз на крагната Графика.
Подетално

Lonsdale Bandages е машка lifestyle маица со класичен крој и оригинална графика. Пријатната ткаенина нуди секојдневна удобност, додека интересната графика ќе ве истакне во секоја прилика. Покажете го вашиот борбен дух и наклонетост кон брендот во Lonsdale Brick машката lifestyle маица.
Спецификација:

 • Регуларен крој
 • Кратки ракави
 • Заоблен израз на крагната
 • Графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица LNA221M811-01
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица LNA221M817-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица LNA221M801-01
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош