Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HD1774)
adidas

adidas M4T

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Освежете го вашиот спортски стил и бидете забележани во adidas M4 женскиот долен дел тренерки. Направени се во комбинација од мек и удобен памук и рециклирани материјали од Primegreen. Овој долен дел има еластичен, прилагодлив појас, странични џебови со патент и ногавици кои малку се стеснуваат, давајќи ви урбан и модерен изглед. Дизајнот на adidas со трите линии го нагласува богатото наследство на брендот. Технологијата Aeroready ја апсорбира потта од вашата кожа, ја суши брзо и ви помага да останете фокусирани на теренот кога температурата е висока. Овој производ е направен од рециклирани материјали и е дел од иницијативата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Женски тренерки - долен дел Регуларен крој со малку заострени ногавици Прилагодлив појас Странични џебови Primegreen материјали Состав: 51 % памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин.
Подетално

Освежете го вашиот спортски стил и бидете забележани во adidas M4 женскиот долен дел тренерки. Направени се во комбинација од мек и удобен памук и рециклирани материјали од Primegreen. Овој долен дел има еластичен, прилагодлив појас, странични џебови со патент и ногавици кои малку се стеснуваат, давајќи ви урбан и модерен изглед. Дизајнот на adidas со трите линии го нагласува богатото наследство на брендот. Технологијата Aeroready ја апсорбира потта од вашата кожа, ја суши брзо и ви помага да останете фокусирани на теренот кога температурата е висока. Овој производ е направен од рециклирани материјали и е дел од иницијативата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски тренерки - долен дел
 • Регуларен крој со малку заострени ногавици
 • Прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Primegreen материјали
 • Состав: 51 % памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош