Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Код на производ:
(ELA221M230-02)
ELLESSE

ELLESSE Italia

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Italia машките lifestyle шорцеви ќе ви ја дадат сета удобност во топлите денови. Се одликуваат со поедноставен крој, кој лесно ќе се вклопи во секоја комбинација на облека што ќе ја изберете. Еластичниот појас обезбедува удобно вклопување додека страничните џебови се идеални за малите предмети. Дискретното лого го изразува вашиот спортски дух дури и во casual варијанти. Спецификација: Машки lifestyle шорцеви Еластичен појас Странични џебови Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Italia машките lifestyle шорцеви ќе ви ја дадат сета удобност во топлите денови. Се одликуваат со поедноставен крој, кој лесно ќе се вклопи во секоја комбинација на облека што ќе ја изберете. Еластичниот појас обезбедува удобно вклопување додека страничните џебови се идеални за малите предмети. Дискретното лого го изразува вашиот спортски дух дури и во casual варијанти.
Спецификација:

 • Машки lifestyle шорцеви
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош