Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Fan
UMBRO Fan
UMBRO Fan
UMBRO Fan
UMBRO Fan
UMBRO Fan
UMBRO Fan
UMBRO Fan
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(UMA221M800-05)
UMBRO

UMBRO Fan

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Fan е машка lifestyle маица со класичен крој и пријатна ткаенина. Без разлика дали се занимавате со физички активности или уживате во слободното време, оваа маица ќе го комплетира вашиот изглед со својата интересна графика. Еластичниот дел на крагна ја одржува оваа маица на место додека вие сте во движење, додека графиката ја нагласува вашата наклонетост кон брендот. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Заоблен израз околу вратот Umbro графика.
Подетално

Umbro Fan е машка lifestyle маица со класичен крој и пријатна ткаенина. Без разлика дали се занимавате со физички активности или уживате во слободното време, оваа маица ќе го комплетира вашиот изглед со својата интересна графика. Еластичниот дел на крагна ја одржува оваа маица на место додека вие сте во движење, додека графиката ја нагласува вашата наклонетост кон брендот.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Заоблен израз околу вратот
 • Umbro графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош