Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Trae
adidas Trae
adidas Trae
adidas Trae
adidas Trae
adidas Trae
adidas Trae
adidas Trae
adidas Trae
adidas Trae
Машки дуксер
Код на производ:
(HB5476)
adidas

adidas Trae

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
4.470 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Прославете ги вештините на една од кошаркарските ѕвезди во подем и традицијата на новата кинеска Нова година со овој кошаркарски дуксер adidas TRAE. Овој дуксер има графики на годината на тигарот и логото Треј Јанг на градите, за да можете да го поврзете вашиот омилен кошаркар со удобен и привлечен дизајн. Изработен е од мек и удобен памучен материјал кој ви дава целодневна удобност и комфор. Памучните производи на adidas поддржуваат одржливо одгледување памук, што е дел од амбициите на adidas да ја прекине употребата на пластичен отпад. Нека вашата самодоверба и уникатен спортски стил бидат вашиот заштитен знак со кошаркарскиот дуксер adidas TRAE.Спецификации: Машки дуксер - кошарка Стандарден крој ¼ патент Подигната јака Кенгур џеб Лого на Треј Јанг Ткаенина што ја апсорбира влагата Состав: 100% памук.
Подетално

Прославете ги вештините на една од кошаркарските ѕвезди во подем и традицијата на новата кинеска Нова година со овој кошаркарски дуксер adidas TRAE. Овој дуксер има графики на годината на тигарот и логото Треј Јанг на градите, за да можете да го поврзете вашиот омилен кошаркар со удобен и привлечен дизајн. Изработен е од мек и удобен памучен материјал кој ви дава целодневна удобност и комфор. Памучните производи на adidas поддржуваат одржливо одгледување памук, што е дел од амбициите на adidas да ја прекине употребата на пластичен отпад. Нека вашата самодоверба и уникатен спортски стил бидат вашиот заштитен знак со кошаркарскиот дуксер adidas TRAE.

Спецификации:

 • Машки дуксер - кошарка
 • Стандарден крој
 • ¼ патент
 • Подигната јака
 • Кенгур џеб
 • Лого на Треј Јанг
 • Ткаенина што ја апсорбира влагата
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HC7674
  4.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.588 ДЕН
  Помош