Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Lion IV
LONSDALE Lion IV
LONSDALE Lion IV
LONSDALE Lion IV
LONSDALE Lion IV
LONSDALE Lion IV
LONSDALE Lion IV
LONSDALE Lion IV
Машка маица
Код на производ:
(LNA221M817-01)
LONSDALE

LONSDALE Lion IV

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Lonsdale LION IV е lifestyle маица за мажи со класичен крој и впечатлива графика. Удобноста и пријатната ткаенина се она што ја разликува оваа маица од сите други. Интересните графики ја разбиваат едноставноста и монотонијата, внесувајќи забава во вашиот стил на облекување. Спецификација: Регуларен крој Кратки ракави Заоблен израз околу вратот Графика.
Подетално

Lonsdale LION IV е lifestyle маица за мажи со класичен крој и впечатлива графика. Удобноста и пријатната ткаенина се она што ја разликува оваа маица од сите други. Интересните графики ја разбиваат едноставноста и монотонијата, внесувајќи забава во вашиот стил на облекување.
Спецификација:

 • Регуларен крој
 • Кратки ракави
 • Заоблен израз околу вратот
 • Графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош