Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
LONSDALE Topping
Машки дуксер
Код на производ:
(LNA221M605-05)
LONSDALE

LONSDALE Topping

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Lonsdale Topping машкиот lifestyle дуксер со капуљача е класика која секогаш е добро да ја имате во вашиот гардеробер. Класичниот крој и пријатна ткаенина ќе ви ја даде посакуваната удобност, додека прилагодливата капуљача е тука за да ве загрее кога температурата ќе падне. Кенгур џебот е идеален за складирање на вашите ситници, додека еластичните делови на ракавите и појасот ќе обезбедат совршено вклопување. Спецификации: Регуларен крој Прилагодлива капуљача Кенгур џеб Еластични делови на ракавите и појасот Lonsdale лого.
Подетално

Lonsdale Topping машкиот lifestyle дуксер со капуљача е класика која секогаш е добро да ја имате во вашиот гардеробер. Класичниот крој и пријатна ткаенина ќе ви ја даде посакуваната удобност, додека прилагодливата капуљача е тука за да ве загрее кога температурата ќе падне. Кенгур џебот е идеален за складирање на вашите ситници, додека еластичните делови на ракавите и појасот ќе обезбедат совршено вклопување.
Спецификации:

 • Регуларен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џеб
 • Еластични делови на ракавите и појасот
 • Lonsdale лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош