Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Heritagе
ELLESSE Heritagе
ELLESSE Heritagе
ELLESSE Heritagе
ELLESSE Heritagе
ELLESSE Heritagе
ELLESSE Heritagе
ELLESSE Heritagе
Машка маица
Код на производ:
(ELA221M701-02)
ELLESSE

ELLESSE Heritagе

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Heritage машката поло маица се издвојува со класичниот, добро познат крој и удобна ткаенина. Доколку сте љубители на спортската елеганција, тогаш оваа поло маица е неизоставлив дел од вашиот стил. Одлично ќе се вклопи со вашите омилени фармерки или шорцеви, во топлите пролетни и летни вечери. Спецификација: Машка поло маица Кратки ракави Крагна со закопчување на копчиња Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Heritage машката поло маица се издвојува со класичниот, добро познат крој и удобна ткаенина. Доколку сте љубители на спортската елеганција, тогаш оваа поло маица е неизоставлив дел од вашиот стил. Одлично ќе се вклопи со вашите омилени фармерки или шорцеви, во топлите пролетни и летни вечери.
Спецификација:

 • Машка поло маица
 • Кратки ракави
 • Крагна со закопчување на копчиња
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица ELA221M702-10
  1.463 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица ELA221M807-02
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица ELA221M830-10
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош