Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Superstar
ELLESSE Superstar
ELLESSE Superstar
ELLESSE Superstar
ELLESSE Superstar
ELLESSE Superstar
ELLESSE Superstar
ELLESSE Superstar
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA221F103-01)
ELLESSE

ELLESSE Superstar

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Superstar долниот дел тренерки се интересно парче облека кое можете да го комбинирате и со спортска и со лежерна облека. Регуларниот крој и еластичниот прилагодлив појас го прават удобен и пријатен за носење секој ден. Карго џебови на ногавиците нудат доволно простор за складирање на вашите ситници. Поедноставен, удобен и погоден во секоја прилика, овој долен дел тренерки се незаменливо парче облека во вашиот секојдневен стил на облекување. Спецификација: Женски тренерки – долен дел Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Карго џебови Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Superstar долниот дел тренерки се интересно парче облека кое можете да го комбинирате и со спортска и со лежерна облека. Регуларниот крој и еластичниот прилагодлив појас го прават удобен и пријатен за носење секој ден. Карго џебови на ногавиците нудат доволно простор за складирање на вашите ситници. Поедноставен, удобен и погоден во секоја прилика, овој долен дел тренерки се незаменливо парче облека во вашиот секојдневен стил на облекување.
Спецификација:

 • Женски тренерки – долен дел
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Карго џебови
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош