Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(DN2393-609)
NIKE

NIKE Sportswear

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear женската lifestyle маица ќе биде соодветна за секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе им даде максимална удобност. Идеална е за тренинг или дневна прошетка низ градот. Futura лого на градите им дава до знаење колку сте мотивирани и ќе придонесе женственост на вашиот изглед. Облечете ја Nike Sportswear женската lifestyle маицата и обезбедете си врвна удобност за време на вашиот исполнет и возбудлив ден. Спецификација: Кратки ракави Futura лого на градите Ребресто засилување на крагната Опуштен крој Состав на материјал: 50% памук, 50% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear женската lifestyle маица ќе биде соодветна за секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе им даде максимална удобност. Идеална е за тренинг или дневна прошетка низ градот. Futura лого на градите им дава до знаење колку сте мотивирани и ќе придонесе женственост на вашиот изглед. Облечете ја Nike Sportswear женската lifestyle маицата и обезбедете си врвна удобност за време на вашиот исполнет и возбудлив ден.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Futura лого на градите
 • Ребресто засилување на крагната
 • Опуштен крој
 • Состав на материјал: 50% памук, 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош