Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Машки дуксер
Код на производ:
(GK9045)
adidas

adidas Essentials

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS е машки дуксер со капуљача кој заслужува да биде класифициран меѓу најпрактичните парчиња облека. Без разлика дали сте зафатени со секојдневни обврски или се препуштате на лесни тренинзи, овој дуксер ќе ви помогне да се чувствувате удобно. Францускиот фротир, кој е мек како пешкир, ја дава потребната удобност, а има и кенгур џеб. Овој дуксер со капуљача има посебно место во гардеробата на секој маж. Со купување на нашите производи од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук.Спецификации: Долги ракави Кенгур џеб Прилагодлива капуљача Состав: 53% памук - француски фротир, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза.
Подетално

adidas ESSENTIALS е машки дуксер со капуљача кој заслужува да биде класифициран меѓу најпрактичните парчиња облека. Без разлика дали сте зафатени со секојдневни обврски или се препуштате на лесни тренинзи, овој дуксер ќе ви помогне да се чувствувате удобно. Францускиот фротир, кој е мек како пешкир, ја дава потребната удобност, а има и кенгур џеб. Овој дуксер со капуљача има посебно место во гардеробата на секој маж. Со купување на нашите производи од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук.

Спецификации:

 • Долги ракави
 • Кенгур џеб
 • Прилагодлива капуљача
 • Состав: 53% памук - француски фротир, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош