Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
Код на производ:
(DH8005-492)
NIKE

NIKE FC Barcelona

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.593 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-10г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-12г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 13-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FC Barcelona е фудбалски дуксер со капуљача за тинејџери. Овој топол дуксер ќе биде вашиот најдобар сојузник во постудените денови, без разлика дали тренирате или се подготвувате за натпревар. Технологијата Dri-FIT, која ја отстранува потта од вашата кожа, обезбедува удобност, ви помага да останете суви и фокусирани на тренинзите. Опуштениот крој обезбедува удобност, а џебовите со патент се безбедно место за вашите ситници. Ребрестите делови и поработ го спречуваат несаканото движење на капуљачата и продирањето на студениот воздух. Лесно се одржува и дозволено е перење во машина. Облечете го дуксерот на вашиот омилен клуб и доминирајте на фудбалскиот терен.Спецификација: Машки дуксер за фудбал со капуљача Состав: 78% полиестер и 22% памук Џебови со патент Машинско перење Dri -FIT технологија.
Подетално

Nike FC Barcelona е фудбалски дуксер со капуљача за тинејџери. Овој топол дуксер ќе биде вашиот најдобар сојузник во постудените денови, без разлика дали тренирате или се подготвувате за натпревар. Технологијата Dri-FIT, која ја отстранува потта од вашата кожа, обезбедува удобност, ви помага да останете суви и фокусирани на тренинзите. Опуштениот крој обезбедува удобност, а џебовите со патент се безбедно место за вашите ситници. Ребрестите делови и поработ го спречуваат несаканото движење на капуљачата и продирањето на студениот воздух. Лесно се одржува и дозволено е перење во машина. Облечете го дуксерот на вашиот омилен клуб и доминирајте на фудбалскиот терен.
Спецификација:

 • Машки дуксер за фудбал со капуљача
 • Состав: 78% полиестер и 22% памук
 • Џебови со патент
 • Машинско перење
 • Dri -FIT технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S 8-10г.
  YMD
  MD
  M 10-12г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 13-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош