Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
adidas Beach
Женски костим за капење
Код на производ:
(HA3531)
adidas

adidas Beach

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BEACH е спортски женски костим за капење. Деновите на плажа во друштво на пријателите се најубавите денови, а со овој костим за капење атмосферата ќе биде потполна. Направен од лесен и пријатен материјал што брзо се суши, обезбедува ненаметливо чувство и слобода на движење. Овој костим е врзан со прилагодливи ремени зад вратот и има перничиња во градникот кои можете да ги користите или извадите по желба. Широките еластични ленти, под градите и до половината, го имаат логото на adidas и јасно го покажуваат вашиот спортски дух дури и кога сте на плажа. Поставата од платно дополнително го покрива и го прави костимот за капење удобен, а материјалот Infinitex Fitness Eco е отпорен на хлор. Овој костим е направен од ECONYL® од рециклирани рибарски мрежи и фрлен најлон. Спецификација: Женски костим за капење Материјал: 78% рециклиран најлон и 22% еластин Прилагодливи ремени што се врзуваат зад вратот Перничиња за градник што се отстрануваат Еластични ленти со лого на adidas под градите и половината Текстилна постава Infinitex Fitness Еco материјал отпорен на хлор.
Подетално

adidas BEACH е спортски женски костим за капење. Деновите на плажа во друштво на пријателите се најубавите денови, а со овој костим за капење атмосферата ќе биде потполна. Направен од лесен и пријатен материјал што брзо се суши, обезбедува ненаметливо чувство и слобода на движење. Овој костим е врзан со прилагодливи ремени зад вратот и има перничиња во градникот кои можете да ги користите или извадите по желба. Широките еластични ленти, под градите и до половината, го имаат логото на adidas и јасно го покажуваат вашиот спортски дух дури и кога сте на плажа. Поставата од платно дополнително го покрива и го прави костимот за капење удобен, а материјалот Infinitex Fitness Eco е отпорен на хлор. Овој костим е направен од ECONYL® од рециклирани рибарски мрежи и фрлен најлон.
Спецификација:

 • Женски костим за капење
 • Материјал: 78% рециклиран најлон и 22% еластин
 • Прилагодливи ремени што се врзуваат зад вратот
 • Перничиња за градник што се отстрануваат
 • Еластични ленти со лого на adidas под градите и половината
 • Текстилна постава
 • Infinitex Fitness Еco материјал отпорен на хлор

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош